Royal Kituro Rugby Club
Brusselslife13/12/2012 Bloemtuinenlaan, 50B - 1030 Schaerbeek - Tel. - 02/726.19.89
De Royal Kituro Rugby Club vierde zijn vijftigjarig bestaan in 2011. Het is één van de meeste prestigieuze clubs in België, met meer dan 530 spelers met een licentie, van U7 tot U19, Senioren, Veteranen en Dames en een team Touch Rugby.
De club beschikt over de mooiste rugby-uitrustingen in België met twee synthetische terreinen (internationale IRB-normen), zes vestiaires en een comfortabel en gezellig clubhuis. Royal Kituro, gelegen in Brussel tussen de NATO en de Europese wijk, is gekend voor de fair-play en het warme onthaal in deze «Toren van Babel» met 18 nationaliteiten en 3 gesproken talen (Frans, Engels, Nederlands). Recent: Kampioen van België (Senior, 1e divisie) in 2009 en 2011, winnaar van de SuperCoupe in 2011 en 2012, en Kampioen van België Touch Rugby in 2010, 2011 en 2012!Tijdstippen van trainingen en matchen
Jeugdschool: woensdagnamiddag en zaterdagvoormiddag, toernooien op zaterdag U15: maandag- en donderdagavond, matchen op zaterdag U17 en U19: dinsdag- en vrijdagavond, kampioenenmatchen zaterdagnamiddag DAMES: woensdag- en vrijdagavond, kampioenenmatchen zaterdagnamiddag TOUCH: woensdag- en vrijdagavond, toernooien in functie van de kalender SENIOREN: dinsdag- en vrijdagavond, kampioenenmatchen zondagnamiddag VETERANEN: maandag- en donderdagavond, galamatchen Vol gons op Facebook en op Twitter.
- Bloemtuinenlaan, 50B - 1030 - Schaerbeek -
Royal Kituro Rugby Club : Uw Evaluatie
Sturen